Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Hlavní stránka webu

Tvorba webových stránek a aplikací

Máme rádi spokojené zákazníky. Ti po nás většinou požadují kompletní realizaci webových řešení. A to od první myšlenky až po vystavení, administraci a průběžnou správu.

Na základě prvního požadavku klienta navrhneme poslání, optimální strukturu, obsah, ideový a grafický návrh budoucího webu. Samotné programování a tvorba webu probíhá na všech úrovních s ohledem na nejnovější trendy v rámci internetu.

Před spuštěním nových stránek standardně provádíme pečlivé testování a ladění pro dokonalý provoz na všech platformách a prohlížečích. Zaregistrujeme a definujeme nové stránky na všech důležitých vyhledávačích. Pro hosting námi vytvořených webů využíváme vysoce profesionální hostingovou společnost. Díky těmto špičkovým službám jsou tak weby neustále maximálně funkční, stabilní a plně v bezpečí.   

Pro každý web individuálně adaptujeme náš vlastní redakční systém. V případě zájmu má tak klient možnost si základní správu a úpravy řešit sám. Je to ten nejrychlejší a nejpohodlnější způsob správy vlastního webu.  

Na kvalitním a úspěšném webu je potřeba neustále pracovat a rozvíjet ho. Proto nabízíme a realizujeme práci na SEO optimalizaci, propojení na sociální sítě, PPC kampaně a další.

 

Na začátku je Vaše rozhodnutí mít nový web. Ostatní už nechejte na nás.

Studio 9 - digital agency