Zpět na projekty

Meopta - optika, s.r.o.

Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži.

Meopta se se svojí několikaletou zkušeností stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Společnost je velmi specifická, a to svojí cílovou skupinou i výjimečnými referencemi.

Služby

Grafický návrh stránek
Webdesign (xHTML, CSS, JavaScript)
HTML 5
Publikační systém (CMS) webManager

Spuštěno

Leden 2015

Navštivte web

Brief

Vytvořit precizní web, který by korespondoval se značkou Meopta, jakožto lídrem ve svém oboru. Hlavním cílem bylo zpřehlednit velké množství informací o společnosti.

Design webu

Designové vizuály jsme se snažili držet v barvách společnosti a doplnili jsme je o kvalitní fotografie, které Meopta má. Proběhlo také další imageové a produktové focení, které mělo Studio 9 na starost. Výzvou bylo perfektně promyslet UX webu a to zejména z toho důvodu, že web obsahuje množštví informací a kategorií. Konstrukce samotného menu měla několik variant, oba týmy hledaly tu nejefektivnější z nich několik týdnů. Texty a strukturu webu si Meopta zajišťovala interně.

Tým, který se redesignu webu věnoval, dodává, že největší výzvou bylo takto komplexní projekt uchytit z hlediska struktury. Pro snazší uživatelskou administraci jsme si připravili několik nových pluginů, které dělají back-end více user friendly.