Služby

CO UMÍME?

To co děláme, děláme naplno, zodpovědně a s nadšením.

Náš tým
01
Weby a microsites

Weby a microsites

Web, to je to, oč tu běží! Ať už potřebujete internetovou prezentaci, e-shop s nadupaným konfigurátorem nebo customizovaná řešení, věřte, že to je to, co nám opravdu jde. Jsme pyšní na náš interně vyvinutý redakční systém webManager na bázi ASP.NET. Samozřejmostí je zajištění responzivity, optimalizace pro vyhledávače, nastavení webové analytiky, copywriting a další činnosti, které vám zaručí úspěch finálního produktu a dostatečnou konkurenceschopnost.

02
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytvoříme vám originální a dotaženou aplikaci, jak pro iPhone, tak i telefon se systémem Android. Máme mimo jiné zkušenosti s iBeacon a dalšími zajímavými technologiemi.

03
Webové aplikace

Webové aplikace

Dokážeme vytvořit webovou aplikaci na míru vašim potřebám. Mohou to být evidence, statistiky, reportingy vašich poptávek, objednávek, zboží, skladů, materiálů a tak dále. Pokud si nejste jistí, jaké řešení by pro vás bylo nejvhodnější, rádi si vyslechneme vaše požadavky, přání a očekávané cíle, a vše vymyslíme za vás.

04
Animace

Animace

Svět je stále v pohybu, a to i ten virtuální. Technologie jsou k nezastavení a právě animace jsou toho důkazem. Rádi rozhýbáme váš web nebo vytvoříme poutavé a zábavné animované video. Buďte originální a nechte vašeho klienta sledovat, co se bude dít. Společně dáme věci do pohybu.

05
Corporátní design

Corporátní design

Budujete zcela novou značku nebo potřebuje jen její redesign? Vytvoříme nové logo nebo vyladíme to stávající. Vybereme padnoucí fonty, barvy a linky. Součástí je i logomanuál, který bude jasně definovat použití vašeho loga, nebo designmanuál, který vám ukáže, jak používat grafiku u inzerce, polepů aut, dárkových předmětů nebo jiných užití. Vytvoříme originální katalogy, brožurky, vizitky, hlavičkové papíry, prostě vše, co tvoří image vaší značky.

06
Fotografie a multimedia

Fotografie a multimedia

Pokud potřebujete profesionální fotografie, přijďte se podívat do našeho vlastního fotoateliéru s veškerou potřebnou technikou a vybavením. Zajišťujeme portréty, produktové nebo image snímky, foto-booky a další fotografické služby dle vašich potřeb a požadavků.

Nenašli jste to, co hledáte? Napište nám, brzy se ozveme zpět.

Kontaktujte nás

webManager

Pro každý web individuálně adaptujeme námi vyvinutý redakční systém s názvem webManager. WebManager splňuje veškeré běžné uživatelské potřeby pro správu webu – aktualizace textového obsahu, vkládání novinek, editace produktů, práce s fotkami, videem a další. A pokud webManager v základu neposkytuje vámi požadované funkce, není problém speciální požadavky doprogramovat.

Více o systému