Služby

CO UMÍME?

To co děláme, děláme naplno, zodpovědně a s nadšením.

Náš tým
01
Weby a microsites

Weby a microsites

Weby a zase jenom weby. Ať už potřebujete internetovou prezentaci, e-shop s nadupaným konfigurátorem nebo customizovaná řešení, věřte, že to je to, co nám opravdu jde. Jádrem naší práce je interně vyvinutý redakční systém webManager na bázi ASP.NET. Samozřejmostí je responzivita, optimalizace pro vyhledávače, nastavení webové analytiky, copywriting a další činnosti, které vám zaručí úspěch webu a dostatečné odlišení od konkurence.

02
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Mobilní zařízení zažívají neuvěřitelný boom, v tomto světě téměř neexistují hranice. Vytvoříme vám originální a dotaženou aplikaci, jak pro iPhone, tak i telefon se systémem Android. Máme zkušenosti i s technologií iBeacon, která v sobě skrývá zajímavý potenciál.

03
Webové aplikace

Webové aplikace

Dokážeme vytvořit webovou aplikaci na míru vašim potřebám. Mohou to být evidence, statistiky, reportingy vašich poptávek, objednávek, zboží, skladů, materiálů a tak dále. Pokud si nejste jistí, co přesně byste mohli efektivně využít, poslechneme si vaše přání a cíle společnosti, a vše vymyslíme za vás.

04
Sociální sítě

Sociální sítě

Facebook, Instagram, LinkedIn - všude tady jsou vaši zákazníci jako doma, a vy tam můžete být s nimi. Pokud ale sociální sítě nejsou úplně vaše parketa, postaráme se o zábavný, naučný a užitečný obsah za vás. A to vše s ohledem na nejnovější uživatelské trendy. Na míru vám vymyslíme i Facebook aplikaci pro váš produkt nebo službu. Věřte nám a budete vidět!

05
Corporátní design

Corporátní design

Budujete zcela novou značku nebo potřebuje jen redesign? Vytvoříme nové logo nebo vyladíme to stávající. Vybereme padnoucí fonty, barvy a linky. Součástí je i logomanuál, který bude jasně definovat použití vašeho loga nebo designmanuál, který vám ukáže, jak používat grafiku u inzerce, polepů aut, dárkových předmětů nebo u označení budovy společnosti. Vytvoříme originální katalogy, brožurky, vizitky, hlavičkové papíry, prostě vše, co tvoří image vaší značky.

06
Fotografie a multimedia

Fotografie a multimedia

Víme, do jaké fotobanky zajít a kdy je lepší reálně nafotit vaše zaměstnance, výrobu, služby nebo produkty. Máme svůj ateliér s veškerou potřebnou technikou, takže portréty, produktové nebo image fotky nejsou problémem. Hlavní je, aby bylo na co koukat.

Nenašli jste to, co hledáte? Napište nám, umíme takřka vše!

Má představa je...

webManager

Pro každý web individuálně adaptujeme námi vyvinutý redakční systém (CMS), který splňuje všechny běžné potřeby pro správu webu. Doprogramovat můžeme téměř cokoli. Vy si pak sami můžete podle potřeby pohodlně aktualizovat svůj web, vkládat novinky, aktuality, fotografie, videa a další.

Každý web, který má jen o stupeň vyšší ambice, než být dobrou vizitkou na internetu, vyžaduje spolehlivý a snadno ovladatelný publikační systém – takovým je webManager.

Více o systému