Zpět na projekty

TON 

Ručně ohýbá nábytek v místě, kde se tato unikátní technologie používá od roku 1861.

Její možnosti však TON posouvá dál a spojuje ji se současnými nápady designérů. Židle a stoly se tak stávají jedinečným spojením kvality, inovativních tvarů a odkazu místa, které se po generace učilo rozumět dřevu. Realizuje zakázky od jednoho kusu židle pro interiér rodinného domu, až po stovky kusů do hotelů, restaurací, kaváren, jídelen, kostelů či domů pro seniory.

Služby

Grafický návrh stránek
Webdesign
HTML 5
Animace 
Publikační systém
E-commerce 

Spolupráce

Fotografie:
Martin Chum, Václav Jirásek

Spuštěno

Duben 2016

Navštivte web

Brief

Cílem projektu bylo vytvořit prezentaci společnosti, která by důstojně reprezentovala vstup TONu mezi světovou designérskou a výrobní elitu. Kromě prezentace židlí a stolů byl spuštěn i e-commerce modul s 3D konfigurátorem produktu pro B2C sektor a v neposlední řadě sekce Business Zone pro profesionály a B2B zákazníky. Důraz při tvorbě webu byl také kladen na zviditelnění jedinečných technologických postupů, podle kterých se v Bystřici pod Hostýnem zpracovává dřevo již více než 150 let.

Design webu

Při tvorbě designu webu byl kladen důraz především na zachování maximální přehlednosti, čistoty a skloubení krásných fotografií s výraznou typografií. Ačkoliv barvy hrají spíše doplňkovou roli, jsou jeho nedílnou součástí. Jemné pastelové odstíny se prolínají napříč celým webem. Celý web je navržen responzivně, je postaven na gridovém layotu, který má 2-6 sloupců.

Konfigurátor

Konfigurátor návštěvníkům umožňuje kombinovat materiály, definovat přídavné součásti židle a výsledek si prohlédnout ze všech stran. V současné době pracujeme na konfigurátoru stolu a lavicových systému.

 

E-shop

Nakonfigurované produkty lze jednoduše objednat, samozřejmostí je přehledný checkout a akceptace platebních karet.

Business zone

Kromě e-commerce řešení pro B2C klienty vznikla i sekce pro architekty, projektanty a klienty z obchodní sféry. V Business Zone pohodlně najdou potřebné dokumentace, 3D modely, fotografie v hi-res, katalogy, ceníky apod.