Programátor C#

Zlín / Praha
HPP / freelancer
Více o pozici Zavřít

Popis pozice

Chceš pracovat u digitální agentury v centru Zlína? Znáš pojmy C#, .net, MS SQL jako své boty? Rád by ses podílel na online projektech pro prestižní českou a zahraniční klientelu? Hledáš práci mimo korporát, ve stabilní a příjemně velké firmě, kde ti budou naslouchat a budeš se moci učit od profíků z oboru? Pokud jsi odpověděl alespoň dvakrát ano, máš skoro vyhráno.

Co pozice C# obnáší:

  • vývoj web aplikace v jazyce C#
  • podíl na analýze a vývoji nových komponentů v prostředí .NET
  • spolupráce při návrhu architektury vyvíjených aplikací
  • údržba existujících webových aplikací
  • sledování trendů a přenášení nových poznatků do projektů

Co potřebujeme, abys uměl?

  • minimálně dva roky zkušeností s vývojem v .NET
  • C#, ASP.NET
  • velmi dobrá znalost MS SQL
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • znalost AJ na úrovni čtení dokumentace
  • zodpovědnost, samostatnost a zapálení pro věc

A co ti na oplátku nabídneme?

  • velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi na zajímavých projektech
  • pohodové prostředí, flexibilní pracovní dobu, motivující platové podmínky
  • možnost odborného i karierního růstu
  • full time pracovní poměr
  • zajímavé projekty, pohodový tým a litry kávy zajištěny

Webdesigner

Praha

Do našeho týmu hledáme webdesignera, který vidí za každým pixelem novou příležitost pro vyjádření svých nápadů.

Co pozice webdesignera obnáší?

  • tvorbu webdesignu, návrhy webů a microsites
  • tvorbu social postů a online brandingů
  • návrhy mobilních aplikací
  • spolupráce s project managerem, kodéry a programátory

  • výborná znalost programů Adobe Photoshop, Illustrator
  • znalost UX a UI
  • cit pro detail
  • možnost pracovat pro Studio 9 minimálně 80hod./měsíc
  • týmového spoluhráče
  • inovativní přístup k řešeným problémům

HTML kodér

Na pozici HTML kodéra hledáme vhodného kandidáta, který má zájem stát se členem našeho týmu a podílet se na zajímavých online projektech pro prestižní českou i zahraniční klientelu.

Co pozice HTML kodéra obnáší?

  • spolupráce s grafiky a project managery na online projektech
  • implementace UI aplikací dle dodaného grafického návrhu

  • výborná znalost HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript
  • znalost principů UX, UI, SEO
  • orientace v responsive designu
  • silnou pracovní morálku
  • týmový duch